İsminiz İsim Yapsın

Bir şey icat etmek, bir ürün veya herhangi bir nesnenin daha iyisini geliştirerek bir üst faydalı modelini oluşturmak, yepyeni bir ürün tasarlamak, kabul edersiniz ki kolay bir iş değil hatta bazen eğitimini almanıza rağmen. Bu nedenledir ki, kim ne düşündü, ne buldu, ne icat etti veya herhangi bir alandaki eksikliği giderdi ise ismini de fikri ile yayınlatmaya ve fikrini ismi ile özdeşleştirmeye hakkı vardır.

Sitemize girdiğinizde kendi isminizi veya buluşunuzun ismini aradığınızda, isminiz tasarımını yaptığınız ürün ile beraber görülecektir. Sitemizi ziyaret eden herkes adınızı ve tasarımınızı görecek, fikrinizi tüm detaylarına kadar inceleyebilecek.

En az 10 kendinize ait yeni fikir yayınlayan tasarımcıya sitemizde ismine özel buton konuşlandırıyoruz.

Kendinize ait butonun üzerine Mouse geldiğinde ister imzanız ister resminiz görüntülenecek. Butona basıldığında isteğe bağlı olarak tasarımlarınızla beraber bir özgeçmişinizde yayınlanacak.

Eğer buton oluşturacak kadar tasarımınız yoksa isminiz yandaki gibi icadınızla beraber görünecek.

Fikrinizin ikonuna basıldığında, yüklemiş olduğunuz Dassault system’e ait ücretsiz 3DXML görüntüleme programı sayesinde fikirleriniz üç boyutlu olarak izlenecek. Her bir ayrıntısına odaklana bilinecek.

Daha önce karşınızdakilere fikirlerinizi anlatamazken şimdi linkini verdiğiniz herkese kolaylıkla anlatabileceksiniz. Çünkü herkes bilgisayardan 3DXML formatındaki icadınızın datasını 3DXML görüntüleme programı sayesinde 2D değil 3D olarak görecek ve her bir ayrıntısını inceleyebilecek. Önceden sizi anlamayanlar şimdi size destek olacaklar, fikrinize ait önerilerini veya eleştirilerini sunacaklar, çevresindekilere sizden bahsedecekler.

Ayrıca sergilediğiniz fikirlerinizi yine sitemizi ziyaret eden yatırımcılara sergileme imkânı bularak fikirlerinizi kazanca dönüştürebileceksiniz. Faydalı, işe yarar tüm fikirleriniz zamanla kariyerinizde isim yapmanıza yarayacak.